IV LIGA: MKS Olimpia Koło - SKP Słupca 1:1

W sobotę 16 kwietnia MKS Olimpia Koło (trener Łukasz Kujawa) rozegrała na Stadionie MOSiR w Kole spotkanie 26 kolejki IV ligi wielkopolskiej ARTBUD z zaprzyjaźnioną drużyną SKP Słupca.

Kolanie bardzo dobrze rozpoczeli spotkanie. Od początku ruszyli na bramkę gości szukając okazji do zdobycia prowadzenia. W 14 minucie po rzucie rożnym po zamieszaniu w polu karnym piłkę do siatki skierował Mikołaj Czajka. Po strzelonej bramkę spotkanie wyrównało się.

W II połowie w 47 minucie rzut wolny z okolicach narożnika boiska wykonują goście. Po mało skutecznym wybiciu piłki do futbolówki dopada zawodnik SKP Słupcy Igor Sarnowski i strzałem po ziemi przy samym słupku trafia do siatki.

Podopieczni trenera Łukasz Kujawy po straconej bramce zdecydowanie ruszyli do odrabiania strat. Liczne akcje i strzały kończyły się niestety niecelnie. Aż do 78 minucie gdzie w polu karny faulowany jest Adam Kozajda, a do rzutu karnego podchodzi Patryk Olczyk. Strzał broni bramkarz gości.

Niedosyt pozostaje, bo kolska Olimpia była stroną przeważającą, momentami nawet dominując. Po końcowym gwizdu sędziego wynik pozostaje bez zmian 1:1.

MKS OLIMPIA Koło - SKP Słupca 1:1 (1:1)
1:0 - Mikołaj Czajka (15')

1:1 - Igor Sarnowski (47')

Skład MKS Olimpii Koło:

Bartosz Kordylewski – Konrad Mechowski, Dawid Śnieg, Mikołaj Czajka, Adam Kozajda, Michał Rutkowski, Patryk Olczyk, Mikołaj Makarowicz (62’ Jan Iwulski), Dawid Zawadzki, Aleks Sieradzki, Mateusz Czajka (67’ Olaf Ossowski)

Trener drużyny: Łukasz Kujawa

Kierownik drużyny: Dariusz Szymański