Kolejne wzmocnienia. Transfery Bartosza Świderskiego i Patryka Olczyka

IV-ligowa MKS Olimpia Koło wzmocniła się kolejnymi zawodnikami. W sezonie 2020/2021 w barwach biało-czerwonych zobaczymy Bartosza Świderskiego i Patyka Olczyka

Bartosz Świderski w sezonie 2019/2020 reprezentował Sokół Pniewy (V liga wielkopolska gr I). Jest wychowankiem szkółki piłkarskiej Olo Władysławów. Grał również w Legii Warszawa (juniorzy i II drużyna), GKS Bełchatów (juniorzy i II drużyna) oraz Górniku Konin.

Patryk Olczyk jest zawodnikiem-wychowankiem Orła Grzegorzew, z którego już w sezonie 2018/2019 rundy wiosennej został wypożyczony do kolskiej Olimpii i miał możliwość zaprezentowania swoich umiejętności.

W rundzie jesiennej sezonu 2019/2020 reprezentował barwy III-ligowego Górnika Konin, gdzie wystąpił w 16 spotkaniach i spędził 690 minut na III-ligowych boiskach. W nowym sezonie Olczyk nadal będzie reprezentował kolską Olimpię na zasadzie ponownego wypożyczenia z Orła Grzegorzew.