MAŁA OLIMPIA CUP 2021 - harmonogram turnieju 2011

Już w najbliższą sobotę zaczynamy cykl turniejów MAŁA OLIMPIA CUP organizowanych dla rocznika 2010, 2011, 2012 i 2013.
W sobotę 23 stycznia na hali widowiskowo-sportowej MOSiR przy ul. Szkolnej w Kole odbędzie się pierwszy z cyklu turniejów MAŁA OLIMPIA CUP dla rocznika 2011 (orlik młodszy).
Dzień turniejowy jest podzielony na dwie edycję, dla grupy zaawansowanej i dla grupy podstawowej.
W godz. 8.30-13.30 zagrają drużyny z grupy zaawansowanej. Będziemy mieli okazję oglądać Młoda Włocławianka Włocławek, MKS Olimpia Koło, Progres Akademia Piłkarska Zduńska Wola, Górnik Konin, KS Pogoń Nowe Skalmierzyce, LKS Ślesin.
W godz. 14.30-17.30 zagrają drużyny z grupy początkowej:
Będziemy mieli okazję oglądać: GKS Kasztelania Brudzew, Progres Akademia Piłkarska Zduńska Wola, LKS Świnice Warckie, MKS Olimpia Koło, Oranje Sport Polska Babiak.