Mariusz Nieznalski żegna się z MKS Olimpią Koło

Był już kapitan MKS Olimpii Koło, oraz trener drużyn młodzieżowych Mariusz Nieznalski żegna się z kolską drużyną. Całą swoją piłkarską przygodę spędził przy ul. Sportowej 12. Od wielu lat był związany z kolską Olimpią.

"Nadszedł niestety koniec mojej przygody w naszym Klubie jako trener, a wcześniej zawodnik. Reprezentowałem nasz Klub przez 19 lat w różnych kategoriach wiekowych a 11 lat jako zawodnik pierwszej drużyny. Jest mi niezmiernie miło że mogłem być częścią tego klubu. Jednak każda droga kiedyś dobiega końca i mój koniec nadszedł teraz." - podsumował Mariusz Nieznalski.

Obecnie Mariusz Nieznalski poświeci się pracy w seniorskiej drużynie Kasztelanii Brudzew, która występuje w wielkopolskiej klasie okręgowej grupa III.

Zarząd klubu bardzo dziękuje za wiele wspólnie spędzonych lat, za zdrowie i zaangażowanie pozostawione na boisku. Serdecznie Dziękujemy.