Młodzieżowcy MKS Olimpii Koło na testach piłkarskich w innych klubach

Młodzieżowcy MKS Olimpii Koło na testach piłkarskich w innych klubach

Drużyny młodzieżowe zakończyły swoje rozgrywki ligowe. Jest to dobra okazja i czas na testy piłkarskie w innych klubach. Praca jaką wykonują nasi podopieczni procentuje każdego miesiąca. W ostatnim czasie kilku z nich obyło testy piłkarskie w innych klubach.

17-letni Szymon Bartosik, który w rundzie jesiennej został wypożyczony do III-ligowego Górnika Konin przebywa obecnie na testach w I-ligowej Termalice Brut-Bet Nieciecza. Udane występy Szymona na boiskach III ligi procentują. Po raz kolejny zgłaszają się klubu z wyższych lig.

Zauważony został również Kuba Maciaszek, bramkarz drużyny juniora młodszego rocznik 2003/2004. W rundzie jesiennej 2019/2020 znajdował się również w szerokiej kadrze IV-ligowej drużynie seniorów. W listopadzie przebywał na testach w GKS Bełchatów i wypadł tak pozytywnie.

W UKS SMS Łódź na kilku dniowych testach przebywał zawodnik Trampkarza Młodszego rocznik 2006 Adam Stróżyński. Adam zagrał również w meczu kontrolnym z Wisłą Płock, wygranym 4:1. Adam strzelił jedną z bramek dla łodzian.

W Akademii Reissa Poznań swoje umiejętności reprezentował Marcel Kaźmierczak, zawodnik Młodzika Starszego rocznik 2007/2008. W z tej samej drużyny na testach piłkarskich w drużynach młodzieżowych I-ligowej Warty Poznań przebywali Natan Czajkowski i Mikołaj Rogowski, natomiast w Lechu Poznań testowany był Filip Zaczek. 

Komentarze

Dodaj komentarz
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości