ROCZNIK 2006 i 2008: Feryjne granie

We wtorek 20 lutego na hali MOSiR w Kole miało miejsce "FERYJNE GRANIE".

Zamiast jednostki treningowej trenerzy drużyn zorganizowali trójmecz, w którym udział wzięły drużyna młodzika młodszego Górnika Kłodawa (trener Krystian Kubiak), młodzika młodszego Olimpii Koło (trenerzy Damian Fogiel i Kamil Jaroszewski) oraz orliki Olimpii Koło (trener Krzysztof Radwański).

Podstawową regułą podczas "FERYJNEGO GRANIA" nie była ilość strzelonych bramek tylko wspólna gra i integracja. Nie były liczone punkty, bramki, wygranie i przegrane. Każdy z trenerów przekazywał swojej drużynie założenia taktycznie jakie mieli wykonywać na boisku.

"Czas ferii jest okresem, gdzie nie każde dziecko ma okazję wyjechać. Wyszliśmy na przeciw i zorganizowaliśmy miniturniej, w którym nie ważne były wyniki. Takie zmagania na pewno od urozmaiceniem w szkoleniu młodych zawodników i możliwością miłego spędzenia wolnego czasu podczas ferii" - podsumował trener Damian Fogiel