ROCZNIK 2006: IV finałowa runda Małej Kolskiej Ligi

Mała Kolska Liga Halowej Piłki Nożnej to zawody które po raz pierwszy pojawiają się na mapie naszego miasta Koło na początku 2013 roku.
W obecnym sezonie 2017/2018 odbywa się już V edycja tych zmagań, która jest głównie skierowana do Szkół Podstawowych z powiatu kolskiego, dla zawodników z rocznika 2005 i młodsi. W tym roku zawodnicy walczą o Puchar firmy WOOD-MIZER.

Głównymi celami zawodów są promocja Halowej Piłki Nożnej wśród dzieci i młodzieży oraz propagowanie zdrowego, sportowego stylu życia.Piłka Halowa jak każda dyscyplina sportu wymaga ciągłego szkolenia młodych ludzi, którzy w przyszłości mogą stanowić kadry klubów sportowych.

W turnieju z powodzeniem radzą sobie zawodnicy Młodzika Młodszego MKS Olimpii Koło rocznik 2006 (trenerzy Damian Fogiel i Kamil Jaroszewski)

Relacja z IV rundy finałowej V edycji Małej Kolskiej Ligi dla rocznika 2005 i młodsi. 04.02.2018 [VIDEO]

Kadra MKS OLIMPII Koło:
Wojciech Rosiak, Bartosz Czajkowski, Oskar Wojciechowski, Szymon Szafrański, Szymon Sornat, Michał Polichnowski, Martyna Dzikowska, Michał Andrzejewski, Filip Wojtysiak, Marcel Kapalski

Trenerzy drużyny: Damian Fogiel, Kamil Jaroszewski

Kierownik drużyny: Arkadiusz Sornat