ROCZNIK 2007/2008 i 2008: Ruszyła Mała Kolska Liga

W sobotę 1 grudnia w Hali Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji swoje zmagania w VII edycji rozpoczęli piłkarze Małej Kolskiej Ligi. Uczestnicy MKL tradycyjnie walczą o Puchar Prezesa Firmy Wood-Mizer. Firmy, która od wielu lat wspiera organizowanie rozgrywek młodych piłkarzy.

W tym roku udział w rozgrywkach biorą dwie drużyny MKS Olimpii Koło, Młodzik Starszy rocznik 2007/2008 (trener Marcin Mielczarek) oraz Młodzik Młodszy rocznik 2008 (trener Grzegorz Bandziorowski)

Do rozgrywek przystąpiło 8 drużyn. W I rundzie można było obejrzeć wiele ciekawych meczy. Najciekawszy mecz rozległy drużyny Błękitnych Mąkolno- obrońca tytułu z poprzedniego sezonu oraz MKS Olimpia Koło 2007/2008- aspirująca w tym sezonie do czołówki rozgrywek. Mecz pomiędzy tymi drużynami zakończył się remisem 2-2. Obydwie drużyny zdobyły w I rundzie po 7 pkt. i zajmują dwie pierwsze lokaty w tabeli. Po pierwszej rundzie tabelę z 1 pkt. zamykają MKS Olimpia Koło oraz Straszkovia Straszków.