ROCZNIK 2010 i 2011: Zagrali z Lechem Poznań

W niedzielę 1 marca drużyna orlika młodszego Akademii "Mała Olimpia" rocznik 2010 połączona z rocznikiem 2011 rozegrała mecz kontrolny na hali pneumatycznej przy ulicy Bułgarskiej w Poznaniu. Przeciwnikiem naszego zespołu była drużyna Lecha Poznań rocznik 2011.

Mecz stał na bardzo wysokim poziomie, rozegrany w bardzo szybkim tempie jak na tą kategorię wiekową. Całe spotkanie zakończyło się zwycięstwem zespołu Lecha w stosunku 11:6. Bardzo dobrze spisał się zespół rocznika 2010 który zremisował swoje spotkanie 5:5. Patrząc na wynik trochę gorzej na tle rówieśników wypadł rocznik 2011 który uległ przeciwnikom 1:6.

Patrząc na grę wyglądało to już dużo lepiej, gdzie długimi momentami chłopcy grali jak równy z równym. Było to 120 minut bardzo dobrej gry zarówno z jednej jak i z drugiej strony. Dziękujemy zespołowi Lecha Poznań za zaproszenie i możliwość udziału w super zawodach.

Skład drużyny rocznik 2010:

Kryspin Rożewski, Marcel Kmieć, Szymon Kopeć, Wojciech Frydrych, Miłosz Andrzejczak, Aleks Wdzięczny, Rafał Sujewicz

Skład drużyny rocznik 2011:

Szymon Zaczek, Franciszek Kubsik, Bartosz Dębiński, Hubert Krygier, Szymon Kawka, Ignacy Wabnic, Olivier Zaczek

Trener drużyn: Piotr Górski