ROCZNIK 2010 i 2011: Zagrali z Tulisią Tuliszków

W środę 25 lutego drużyny orlika młodszego rocznik 2010 i żaka starszego rocznik 2011 Akademii "Mała Olimpia" (trener Piotr Górski)  rozegrały grę kontrolną z drużynami Tulisii Tuliszków.

Drużyna żaka starszego rocznik 2011 (trener Piotr Górski) zagrała z drużyną Tuliszkowa rocznik 2010, zaś drużyna orlika młodszego rocznik 2010 (trener Piotr Górski) zagrała z rocznikiem 2009. Chłopcy pomimo gry ze starszym rywalem zagrali bardzo dobre zawody, wygrywając obydwa spotkania. Dziękujemy drużynom z Tuliszkowa za możliwość wspólnej gry.

Skład drużyny rocznik 2010:

Kryspin Rożewski, Marcel Kmieć, Aleks Wdzięczny, Miłosz Andrzejczak, Wojciech Frydrych, Szymon Kopeć, Jerzy Jaroszewski, Rafał Sujewicz, Fabian Olczyk, Olaf Trafny, Dominik Rosiak, Wiktor Ugarenko, Mateusz Rutkowski

Skład drużyny rocznik 2011:

Szymon Zaczek, Franciszek Kubsik, Szymon Kawka, Bartosz Dębiński, Hubert Krygier, Ignacy Wabnic, Igor Kupczak, Norbert Olejnicki, Antoni Sowiński

Trener drużyn: Piotr Górski