ROCZNIK 2011 i 2012: Pojedynek żaków Akademii

W środę 10 czerwca na kompleksie boisk "Orlik" przy ul. Bliznej w Kole drużyna żaka starszego Akademii "Mała Olimpia" rocznik 2011 (trener Krzysztof Radwański) i żaka młodszego rocznik 2012 (trener Damian Fogiel) rozegrali spotkanie towarzyskie.

Pojedynek miał charakter szkoleniowy, bez presji na jakikolwiek wynik. Chłopcy i dziewczyny poprzez wspólna grę, a także sportową rywalizację mieli okazję zagrać już w ustawieniu 7-osobowym. Spotkanie zakończyło się sprawiedliwym remisem.

żak starszy rocznik 2011:

Piotr Marciniak, Antoni Badyński, Natalia Badyńska, Marcel Wysocki, Adam Łakomski, Błażej Popielarz, Roksana Ćwiek, Mateusz Michalak, Kamil Suchecki, Szymon Strzeliński, Szymon Żurawik, Filip Rytter

Trener drużyny: Krzysztof Radwański

żak młodszy rocznik 2012:

Igor Jerwan, Witold Nowakowski, Michał Iwiński, Jan Pruszyński, Antoni Szczesiak, Oskar Jaskuła, Bryan Kawka, Szymon Woziński, Franek Wawrzyniak, Kuba Jaroszewski, Mateusz Kot, Patryk Kawka, Stefan Chruściński, Przemysław Zawadzki, Antek Olczak, Kacper Gębka

Trener drużyny: Damian Fogiel