ROCZNIK 2011: MKS Olimpia Koło wygrywa turniej MAŁA OLIMPIA CUP 2020 u puchar prezesa firmy Wood-Mizer

niedzielę  23 lutego na hali sportowo-widowiskowej MOSiR w Kole odbył się trzeci turniej z cyklu "MAŁA OLIMPIA CUP 2020" o puchar prezesa firmy "Wood-Mizer", organizowany w czterech kategoriach wiekowych: Orlik rocznik 2009, Orlik rocznik 2010, Żak rocznik 2011 i Żak rocznik 2012.

Tym razem rywalizowały drużyny żaka starszego z rocznika 2011, w tym Akademia "Mała Olimpia" (trener Piotr Górski).

W turnieju udział wzięło osiem drużyn: Akademia 'Mała Olimpia", Górnik Konin, Dąbska Akademia Futbolu, Pogoń Zduńska Wola, Wisła Płock, FEA Gostynin, Dwunastka Włocławek i AKS SMS Łódź.

Drużyny zagrały systemem pucharowym, podzielonym na dwie grupy. W fazie finałowej rozegrano mecze o poszczególne miejsca. W spotkaniu o III miejsce zagrała drużyny Górnika Konin i Pogoni Zduńska Wola. Lepsza okazała się ekipa ze Zduńskiej Woli, która wygrała z zawodnika z Konina 2:1.

W finale MKS Olimpia Koło spotkała się z bardzo silną drużyną AKS SMS Łódź. Po bardzo zaciętym i emocjonującym pojedynku lepsza okazała się drużyna gospodarzy i to kolanie wygrali 3:1, triumfując w turnieju.

Medale, puchary oraz nagrody rzeczowe wręczał prezes firmy "Wood-Mizer" Robert Bagiński.

Firma "Wood-Mizer" cyklicznie co roku wspiera działa Akademii "Mała Olimpia" za co z góry dziękujemy.

Najlepszym strzelcem turnieju został Szymon Kawka z MKS Olimpii Koło, strzelec 7 bramek.

MKS Olimpia Koło:

Szymon Zaczek, Norbert Olejnicki, Franciszek Kubsik, Bartosz Dębiński, Hubert Krygier, Szymon Kawka, Ignacy Wabnic, Olivier Zaczek, Igor Kupczak, Antoni Sowiński

Bramki strzelili: Szymon Kawka x7, Bartosz Dębiński x4, Ignacy Wabnic x2, Hubert Krygier x2, Franciszek Kubsik,

Trener drużyny: Piotr Górski

Powiązana galeria: