ROCZNIK 2011: Trójmecz z Górnikiem Konin i Widzewem Łódź

W niedzielę 26 stycznia na hali MOSiR w Kole drużyna żaka starszego Akademii "Mała Olimpia" rocznik 2011 (trener Piotr Górski) rozegrała trójmecz z drużynami Widzewa Łódź i Górnika Konin.

Każdy z zespołów zagrał ze sobą mecz i rewanż po 30 minut, dzięki czemu każdy z zespołów spędził na parkiecie po 120 minut. Celem tych zawodów było, aby zawodnicy rozegrali jak najwięcej minut bez presji wyniku, ucząc się poprawie otwierać i budować grę. Ważna była intensywność tych gier.

Zespół Akademii Mała Olimpia zagrał bardzo dobre zawody wygrywając wszystkie cztery swoje mecze notując bilans bramkowy 40:15.

Bardzo pożyteczna gra z wymagającymi rywalami. Dziękujemy zespołom z Łodzi i Konina za przyjęcie zaproszenia i super grę.

Bramki dla naszego zespołu strzelili:
Szymon Kawka x14, Antoni Sowiński x10, Ignacy Wabnic x6, Bartosz Dębiński x4, Olivier Zaczek x4, Hubert Krygier, Franciszek Kubsik,
Skład MKS Olimpii Koło:
Szymon Zaczek, Szymon Kawka, Antoni Sowiński, Ignacy Wabnic, Bartosz Dębiński, Olivier Zaczek, Hubert Krygier, Franciszek Kubsik

Trener drużyny: Piotr Górski