ROCZNIK 2011: Wygrana z GÓRNIK CUP w Koninie

ROCZNIK 2011: Wygrana z GÓRNIK CUP w Koninie

W sobotę 13 lutego drużyna orlika młodszego Akademii "Mała Olimpia" rocznik 2011 (trener Piotr Górski) wzięła udział w turnieju, który jak co roku organizowany jest na hali Rondo przez zespół Górnika Konin.
Nasz zespół rozegrał bardzo dobry turniej i obronił miano najlepszej drużyny sprzed roku.
Trzeba podkreślić, że oprócz poziomu sportowego na bardzo dobrym poziomie, gospodarze stanęli na wysokości zadania pod względem organizacyjnym. Turniej bardzo dobrze zorganizowany, z zachowaniem obostrzeń, gdzie nie zabrakło również słodkości i owoców dla trenerów i zawodników.
Dziękujemy zespołowi Górnika Konin za zaproszenie.

Wyniki zespołu Olimpii Koło:
MKS Olimpia Koło - Progres Zduńska Wola 4:2
MKS Olimpia Koło - Górnik Konin II 5:2
MKS Olimpia Koło - Cuiavia Inowrocław 8:0
MKS Olimpia Koło - Zawisza Bydgoszcz 9:1
MKS Olimpia Koło - Górnik Konin I 1:1


Bramki strzelili:
Szymon Kawka x10, Bartosz Dębiński x8, Antoni Sowiński x4, Hubert Krygier x2, Franciszek Kubsik, Ignacy Wabnic, Szymon Rogacki


Skład drużyny:
Skład: Szymon Zaczek, Franciszek Kubsik, Olivier Zaczek, Szymon Kawka, Bartosz Dębiński, Hubert Krygier, Ignacy Wabnic, Norbert Olejnicki, Antoni Sowiński, Wojciech Jakubowski, Szymon Banasiak, Szymon Rogacki
Trener drużyny: Piotr Górski
Kierownik drużyny: Roman Wabnic

Komentarze

Dodaj komentarz
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości