ROCZNIK 2011: Zagrali w turnieju GNIEZNO WINTER CUP 2019

ROCZNIK 2011: Zagrali w turnieju GNIEZNO WINTER CUP 2019

W dniach 14-15 grudnia drużyna żaków starszych Akademii "Mała Olimpia" rocznik 2011 (trener Piotr Górski) rywalizował w turnieju "Gniezno Winter Cup 2019".

Był to turniej międzynarodowy, prestiżowy bardzo mocno obsadzony. W dwudniowych zmaganiach wystąpiło 36 zespołów, które zostały podzielone na 6 grup po 6 zespołów. Mecze rozgrywane były na 3 nowoczesnych halach.

Zespół Olimpii trafił do dość silnej grupy, gdzie między innymi rywalizował z zespołem Warty Poznań czy Magic Londyn. Mecze w grupie były bardzo wyrównane i niewiele brakło, aby zespół zakwalifikował się do ścisłego finału. W grupie zajęliśmy jednak dopiero 4 miejsce co dawało nam przepustkę do gry w FINALE C. W finale tym rywalizowały między sobą zespoły, które w pozostałych grupach również zajęły 4 miejsca. Przypadła nam walka o miejsca 19-24. Chłopcy drugiego dnia byli bezkonkurencyjni i bez porażki wygrali swoją grupę, plasując się w połowie stawki całego turnieju na 19 miejscu.

Wyniki zespołu w grupie:

MKS Olimpia Koło - Mustang Ostaszewo 2:3 (Szymon Kawka, Antoni Sowiński)

MKS Olimpia Koło - Polonia Słubice 3:1 (Bartosz Dębiński, Hubert Krygier, Olivier Zaczek)

MKS Olimpia Koło - Magic Londyn 1:2 (Ignacy Wabnic)

MKS Olimpia Koło - Avia Kamionki 1:0 (Szymon Kawka)

MKS Olimpia Koło - Warta Poznań 0:4

Wyniki zespołu w FINALE C:

MKS Olimpia Koło - GKS Krzemieniewo 2:2 (Szymon Kawka x2)

MKS Olimpia Koło - Sparta Złotów 1:0 (Szymon Kawka)

MKS Olimpia Koło - Calcio Wągrowiec 4:0 (Szymon Kawka x3, Ignacy Wabnic)

MKS Olimpia Koło - Fara Pelikan Żydowo 3:2 (Hubert Krygier, Bartosz Dębiński, Szymon Kawka)

MKS Olimpia Koło - LPFA Kościan 1:1 (Szymon Kawka)

Trener drużyny chciałby podziękować rodzicom za pomoc w transporcie, jak również za doping i pozytywne kibicowanie. Duże brawa dla rodziców, którzy widzą, że chłopcy się rozwijają i chcą im w tym bardzo pomóc. W trakcie tego turnieju zdobyliśmy nowe doświadczenie, rywalizowaliśmy z dobrymi zespołami co niewątpliwie do dalszego rozwoju jest niezbędne. Po turnieju pozostaje mały niedosyt, ponieważ w żadnym meczu nie byliśmy zespołem gorszym i mogliśmy się pokusić o grę w ścisłym finale. Nie wynik jest teraz najważniejszy. Patrzymy na rozwój dzieci jako proces długofalowy, dlatego okres zimowy zaplanowany mamy dość intensywnie. W planach jest kilka turniejów, jak również gry kontrolne między innymi z takimi zespołami jak: ŁKS Łódź, Widzew Łódź czy Wisła Płock.

Skład MKS Olimpii Koło:

Szymon Zaczek, Franciszek Kubsik, Olivier Zaczek, Szymon Kawka, Bartosz Dębiński, Hubert Krygier, Ignacy Wabnic, Igor Kupczak, Norbert Olejnicki, Antoni Sowiński

Trener drużyny: Piotr Górski

Komentarze

Dodaj komentarz
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości