ROCZNIK 2011: Zagrali z Górnikiem Konin

W niedzielę 21 czerwca drużyna żaka starszego Akademii "Mała Olimpia" rocznik 2011 (trener Piotr Górski) rozegrała na orliku w Kole mecz kontrolny z drużyną Górnika Konin.

Zespoły rozegrały 3 tercje po 25 minut. Był to bardzo pożyteczny sprawdzian dla naszego zespołu, ponieważ drużyna Górnika wysoko postawiła poprzeczkę. Mecz mógł się podobać, ponieważ zarówno z jednej jak i z drugiej strony widać było wśród chłopców duże zaangażowanie, co w konsekwencji przełożyło się na ładne akcje i dużo goli. Ostatecznie tego dnia o kilka bramek lepsi okazali się zawodnicy Małej Olimpii.

Dziękujemy zespołowi z Konina za super zawody.

MKS Olimpia Koło zagrała w składzie:

Szymon Zaczek, Franciszek Kubsik, Olivier Zaczek, Ignacy Wabnic, Bartosz Dębiński, Hubert Krygier, Szymon Kawka, Antoni Sowiński, Norbert Olejnicki, Wojciech Jakubowski

Trener drużyny: Piotr Górski