ROCZNIK 2012: 12 zespołów zagrało w MAŁA OLIMPIA CUP 2022

W niedzielę 23 stycznia na hali Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Kole odbył się pierwszy z cyklu turniejów "MAŁA OLIMPIA CUP 2022".

Turniej został podzielony na dwie sesje. Sesja poranna (grupa zaawansowana) i sesja popołudniowa (grupa podstawowa).

W sesji porannej swoje umiejętności zaprezentowały KKS Kalisz, Dwunastka Włocławek, Górnik Konin, Akademia KS KUTNO, oraz dwie drużyny MKS Olimpia Koło czerwoni i różowi (trener Damian Fogiel)
W zmaganiach nie była prowadzona oficjalna klasyfikacja.
Każda drużyna z uśmiechem za twarzy otrzymała okolicznościowy Puchar oraz każdy zawodnik otrzymał medal.
W turnieju wyróżniono najlepszego zawodnika: Franciszek Buczkowski ( KKS Kalisz), najlepszego bramkarza Wiktor Orłowski (Dwunastka Włocławek), króla strzelców Jan Pruszyński (MKS Olimpia Koło) oraz najlepszą zawodniczkę Maja Wysocka (KS Kutno).

Skład MKS Olimpii Koło:

Igor Jerwan, Antoni Olczak, Witold Nowakowski, Szymon Woziński, Michał Iwiński, Jan Pruszyński, Kacper Gębka, Antoni Szczesiak, Aleksander Olczak, Patryk Kawka, Bryan Kawka, Oskar Jaskuła, Mateusz Kot, Franciszek Wawrzyniak

W sesji popołudniowej swoje umiejętności zaprezentowały Górnik Konin, KEEZA Termy Ner Poddębice, K.S. Orzeł Grzegorzew, Sparta Barłogi oraz dwie drużyny MKS Olimpia Koło biali i czerwoni (trener Łukasz Kujawa).
W zmaganiach nie była prowadzona oficjalna klasyfikacja.

W turnieju wyróżniono najlepszego zawodnika: Kacper Lewandowski (MKS Olimpia Koło), najlepszego bramkarza Piotr Malesza (Orzeł Grzegorzew), króla strzelców Marcin Szwast (MKS Olimpia Koło).

Skład MKS Olimpii Koło:

Seweryn Malicki, Wojciech Stefański, Kacper Lewandkowski, Szymon Zabłocki, Antoni Palma, Marcin Szwast, Filip Siekierski, Michał Żurawik, Piotr Siwek, Hubert Zabłocki, Kacper Kubiak, Leon Szcześniak, Kacper Jaroszewski, Adam Sikorski