ROCZNIK 2012: Dominacja i wygrana w turnieju POLONIA CUP 2020 w Środzie Wielkopolskiej

W niedzielę 26 stycznia w hali sportowej Szkoły Podstawowej nr 3 w Środzie Wielkopolskiej odbył się Turniej halowy "POLONIA CUP 2020" dla rocznika 2012. W turnieju udział wzięły dwie drużyny żaka młodszego Akademii "Mała Olimpia" rocznik 2012 (trener Damian Fogiel).

W turnieju zagrało 8 drużyn systemem każdy z każdym. Bardzo dobrze spisała się drużyna MKS Olimpii Koło czerwoni, który wygrali turniej, pokonując wszystkich rywali ze świetnym bilansem bramkowym 29:0.

Bardzo dobre miejsce wywalczyła również drużyna MKS Olimpii Koło biali, który w ostatecznej klasyfikacji zajęła V miejsce z minimalną stratą do podium.

Wyróżnionym został również bramkarz MKS Olimpii Koło Igor Jerwan, który został wybrany najlepszym bramkarzem turnieju.

MKS Olimpia Koło biali - Lider Swarzędz czerwoni 4:1 (Kuba Jaroszewski, Szymon Woziński, Franek Wawrzyniak, Patryk Kawka)

MKS Olimpia Koło biali - MKS Olimpia Koło czerwoni 0:3

MKS Olimpia Koło biali - Polonia Środa Wlkp. biali 1:2 (Kuba Jaroszewski)

MKS Olimpia Koło biali - Avia Kamionki 3:2 (Franek Wawrzyniak x2, Kuba Jaroszewski)