ROCZNIK 2012: Podium w turnieju ORANJE CUP

W niedzielę 6 grudnia drużyna żaka starszego Akademii "Mała Olimpia" rocznik 2012 (trener Damian Fogiel) wzięła udział w turnieju "ORANJE CUP" w Koninie.

W turnieju oprócz drużyn z Koła zagrały drużyny Oranje Sport Konin, LKS Ślesin, Zjednoczeni Rychwał, Sportis Academy Łochowo, Kasztelania Brudzew oraz Młoda Włocławianka Włocławek.

Podopieczni trenera Damiana Fogiel zajęli III miejsce. Turniej przebiegał systemem każdy z każdym. Najlepszym bramkarzem turnieju został Antek Olczak z MKS Olimpii Koło.

Mecze Olimpii Koło:

MKS Olimpia Koło - Zjednoczeni Rychwał 0:1

MKS Olimpia Koło - LKS Ślesin 2:4 (Oskar Jaskuła, Michał Iwiński)

MKS Olimpia Koło - Kasztelania Brudzew 2:1 (Jasiu Pruszyński, Patryk Kawka)

MKS Olimpia Koło - Sportis Academy Łochowo 2:1 (Jasiu Pruszyński, Oskar Jaskuła)

MKS Olimpia Koło - Oranje Sport Konin 6:0 (Oskar Jaskuła x2, Antek Szczesiak x2, Patryk Kawka, Michał Iwiński)

MKS Olimpia Koło - Młoda Włocławianka Włocławek 2:0 (Michał Iwiński, Patryk Kawka)

Klasyfikacja końcowa:

DRUŻYNA PUNKTY BRAMKI
1 ZJEDNOCZENI Rychwał 18 23-6
2 LKS Ślesin 13 22-9
3 MKS OLIMPIA Koło 12 13-8