ROCZNIK 2012: Rywalizowali w turnieju halowym w Brudzewie

W sobotę 18 stycznia na hali sportowej w Brudzewie drużyna Żaka Młodszego Akademii "Mała Olimpia" rocznik 2012 (trener Kamil Jaroszewski) wzięła udział w turnieju halowym zorganizowanym przez Kasztelanię Brudzew.

W turnieju uczestniczyło 10 drużyn. Każda z ekip miała możliwość sprawdzenia się z rówieśnikami z innych drużyn. Dwie grupy podzielono na 5 zespołów, gdzie każda drużyna rozegrała po 4 spotkania.

Turniej obfitował w wiele pięknych bramek a ponadto mogliśmy zaobserwować świetne rajdy przyszłych piłkarzy oraz ciekawe akcje. Turniej nie wyłonił zwycięzcy, celem była dobra zabawa. Nasi zawodnicy spisali się na medal a najlepszym strzelcem młodych orłów z Małej Olimpii został Adam Wojciechowski, który trafiał aż 6 razy do bramki rywala.