ROCZNIK 2013: Zagrali z Lech Poznań Football Academy Konin

W sobotę 22 lutego w hali sportowej MOSiR w Kole drużyna skrzatów Akademii "Mała Olimpia" rocznik 20013 (trener Grzegorz Bandziorowski) rozegrała spotkanie kontrolne z rówieśnikami z Lech Poznań Football Academy Konin.

Podopieczni trenera Grzegorza Bandziorowskiego zostali podzieleni na dwa zespoły: żółty i czerwony. Każda z drużyn zagrała po dwa mecze, który trwał 2x10 minut. Sobotni sparing był pierwszym w którym młodzi piłkarze zagrali w systemie 4+1 na boisku zbliżonym do rywalizacji piłki 5-osobowej.

Skład drużyny:

Żółci: Jan Wilamowski, Antek Sobieraj, Antek Górlaga, Mateusz Zając, Igor Wieczorek, Franek Antczak, Patryk Żurawik.

Czerwoni: Bartek Krygier, Cezary Osowski, Maciej Ilek, Szymon Kalinowski, Antek Prus, Olek Woszczyński, Kacper Wawrzyniak

Trener drużyny: Grzegorz Bandziorowski