SENIORZY: Łukasz Kujawa nowym trenerem MKS Olimpii Koło

Łukasz Kujawa zastąpił na stanowisku trenera IV ligowej MKS Olimpii Koło Tomasza Mikusika.

Tomasz Mikusik podał się do dymisji po serii spotkań w IV lidze w grupie spadkowej gdzie na 5 spotkań udało się jedynie zdobyć 5 punktów. Gorycz przelała się po przegranej z Wilkami Wilczyn 0:5. Zarząd Klubu dymisję przyjął. Tomasz Mikusik pracował nieprzerwalnie od 1 stycznia 2018 roku. Zarząd Klubu serdecznie dziękuje trenerowi za poświęcony czas i zdrowie na boisku oraz życzy szybkiego powrotu na boiska piłkarskie.

Nowego trenera Łukasza Kujawy szczególnie nie trzeba przedstawiać kolskiej społeczności piłkarskiej. Jest Wychowankiem, były piłkarzem oraz trenerem drużyn młodzieżowych. Funkcję trenera IV-ligowej MKS Olimpii Koło będzie łączył wspólnie z prowadzeniem V-ligowego MKS Dąbie.

Najbliższe spotkanie MKS Olimpia Koło zagra z ostatnią drużyną tabeli GKS Dopiewo 8 maja o godz. 15.00 na wyjeździe.

Trenerze życzymy powodzenia i samym sportowych sukcesów.