SENIORZY: OTPS Winogrady lepsze od Olimpii

W sobotę 21 listopada MKS Olimpii Koło (trener Tomasz Mikusik) rozegrała spotkanie 18 kolejki IV ligi wielkopolskiej PROEKO z drużyną OTPS Winogrady Poznań.

Podopieczni trenera Tomasza Mikusika fatalnie zaczęli mecz. Już w 2 minucie po samobójczym trafieniu Roberta Jędrasa piłkę z bramki musiał wyciągnąć Bartosz Kordylewski. Kolanie szybko obudzili się i już w 4 minucie wyrównali po trafieniu Jakuba Dębowskiego

Zdecydowanie więcej działo się w II połowie. Kolanie zaskoczeni przebiegiem spotkania w odstępie 12 minuty stracili 3 bramki. Najpierw w 68 minucie bramkarza Olimpii pokonał Miłosz Muzyk. Po 4 minutach było już 3:1, na listę strzelców wpisał się Mateusz Szeląg. W 80 minucie gospodarze podwyższyli na 4:1. Piłkę do bramki skierował Piotr Paukszteło. Olimpie było stać jedynie na drugą bramkę w doliczonym już czasie autorstwa Jakuba Dębowskiego.

Dosyć niespodziewanie kolanie przegrywają na wyjeździe z Winogradami Poznań 2:4.

OTPS WINOGRADY Poznań - MKS OLIMPIA Koło 4:2 (1:1)
1:0 - bramka samobójcza (2')
1:1- Jakub Dębowski (4')
2:1 - Miłosz Muzyk (68')