SENIORZY: Wygrana na inaugurację wiosny

SENIORZY: Wygrana na inaugurację wiosny

W sobotę 13 marca MKS Olimpii Koło (trener Tomasz Mikusik) rozegrała spotkanie 23 kolejki IV ligi wielkopolskiej PROEKO (grupa spadkowa) z drużyną TPS Winogrady Poznań.

Podopieczni trenera Tomasza Mikusika zaczęli mecz bardzo chaotycznie. Tempo gry dyktowali gości. To poznaniacy częściej utrzymywali się przy piłce. odważnie. Jednakże z biegiem czasu kolanie dochodzili do głosu. Jedną z pierwszych sytuacji była właśnie akcja z 20 minuty, gdzie po indywidualnej akcji Aleksa Sieradzkiego, następnie dograniu piłki przez Damiana Sieka piłkę do bramki skierował Mikołaj Makarowicz.

Na początku II połowy kolanie podwyższyli prowadzenie na 2:0 po bramce Krystiana Sobieraja.

Od 56 minuty kolanie musieli grać w dziesiątkę. Czerwoną kartką został ukarany nowy nabytek Olimpii Konrad Mechowski.

Pomimo tej straty i grze w osłabieniu Olimpia prezentowała się dużo lepiej na boisku. Wynik do końca spotkania nie uległ zmianie.

MKS OLIMPIA Koło - TPS WINOGRADY Poznań 2:0 (1:0)
1:0 - Mikołaj Makarowicz (20')
2:0 - Krystian Sobieraj (53')


 
Skład MKS Olimpii Koło:

BBartosz Kordylewski - Konrad Cieślak, Robert Jędras, Konrad Mechowski, Damian Siek, Krystian Sobieraj (79' Kamil Krysiak), Michał Rutkowski, Szymon Bartosik (89' Dawid Zawadzki), Aleks Sieradzki, Mikołaj Czajka (83' Adam Kozajda), Mikołaj Makarowicz 

Trener drużyny: Tomasz Mikusik

Kierownik drużyny: Marcin Kazimierski

Komentarze

Dodaj komentarz
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości