SENIORZY: WYGRANA W DERBACH

niedziele 21 sierpnia na Stadionie Gminnym w Grzegorzewie drużyna seniorów MKS Olimpii Koło(trener Piotr Krzyżanowski) w ramach 2 kolejki Konińskiej Ligi Okręgowej rozegrała spotkanie z drużyną Orła Grzegorzew.
 Kolanie do przerwy remisowali bezbramkowo. Drugie 45 minut, a w szczególności ostatnie 20 minut spotkania zdecydowało o ostatecznym wyniku. Najpierw na początku II połowy bramkę strzelili gospodarze.

Kolanie starali się odrobić straty. Bramkę wyrównującą strzelił Filip Zborowski, a 5 minut przed końcowym gwizdkiem zwycięską bramkę dla Olimpii strzelił Michał Rutkowski(na zdjęciu).

ORZEŁ Grzegorzew - MKS OLIMPIA Koło 1:2 (1:0)

1:0 - bramka dla Orła Grzegorzew (49')
1:1 - Filip Zborowski (72')
1:2 - Michał Rutkowski (85')