SENIORZY: WYGRANA Z BŁĘKITNYMI MĄKOLNO

sobotę 27 sierpnia na Stadionie Miejskim w Kole drużyna seniorów MKS Olimpii Koło(trener Piotr Krzyżanowski) w ramach 3 kolejki Konińskiej Ligi Okręgowej rozegrała spotkanie z drużyną Błękitnych Mąkolno.
Kolanie do przerwy remisowali bezbramkowo, jednak mieli bardzo wiele okazji do strzelenia bramki. Do bramki rywala udało się dopiero trafić w ostatnich minutach spotkania. Najpierw w 85 minucie bramkarza Błękitnych pokonał Michał Rutkowski, a w ostatniej Ariel Szczesiak(na zdjęciu).

MKS OLIMPIA Koło - BŁĘKITNI Mąkolno 2:0 (0:0)

1:0 - Michał Rutkowski (85')
1:2 - Ariel Szczesiak (90')

SKŁAD MKS Olimpii Koło:

Bartosz Kordylewski - Piotr Rutkowski, Radosław Urbaniak, Piotr Andrzejczak, Konrad Cieślak - Kamil Jaroszewski (72' Adrian Gołdyn), Mariusz Nieznalski (75' Michał Kozajda), Michał Rutkowski, Ariel Szczesiak, Filip Zborowski (60 Jakub Brudnicki) - Marcin Zawadzki (46' Przemysław Pawlak)

Trener drużyny:Piotr Krzyżanowski

Kierownik drużyny:Tomasz Cieślak