SENIORZY: Zamiast sparingu gra wewnętrzna

W sobotę drużyna seniorów MKS Olimpii Koło prowadzona przez trenera Tomasza Mikusika rozegrać miała swój pierwszy mecz kontrolny. Rywalem miał być zespół Zieloni Koźminek (kaliska klasa okręgowa), jednak ze względu na choroby jakie panują w drużynie gości mecz został odwołany.

Trener Tomasz Mikusik zarządził grę wewnętrzną, gdzie mógł przyjrzeć się całej kadrze oraz zawodnikom testowanym. Spotkanie zakończyło się remisem 2:2, a bramki strzelali Dawid Wiśniewski, zawodnik testowany, zawodnik testowany oraz Mateusz Czajka.

"Mecz między kolskimi zawodnikami był bardzo zacięty i obfitował w wiele ciekawych akcji. Należy podkreślić bardzo duże zaangażowanie wszystkich zawodników zwłaszcza juniorów, którzy dostali możliwość pokazania swoich umiejętności na poziomie piłki seniorskiej. Brak meczu sparingowego nie zakłóci przygotowań do rundy wiosennej, gdyż mogłem się przyjrzeć przez 90 minut gry wszystkim zawodnikom, których aktualnie mam do dyspozycji" - podsumował trener Tomasz Mikusik