Trenerzy MKS Olimpii Koło na III Konferencji Szkoleniowej w Koninie

W niedzielę 1 grudnia prawie 250 trenerów, trenerek, nauczycieli wychowania fizycznego i studentów wzięło udział w III Konferencji Szkoleniowej zorganizowanej przez Koniński Okręgowy Związek Piłki Nożnej przy udziale Państwowej Wyższej Szkole Zawodowej w Koninie oraz Wielkopolskiego Związku Piłki Nożnej.

Wykładowcami konferencji byli m.in.Paweł Grycman, Trener UEFA ELITE YOUTH A, wojewódzkim koordynatorem kształcenia i licencjonowania trenerów Śląskiego ZPN, przewodniczącym komisji szkolenia Śląskiego ZPN i wykładowcą AWF Katowice, który poprowadził wykład i zajęcia praktyczne na temat "Zarządzania intensywnością w treningu" oraz Paweł Dąbrowski, trener UEFA A, asystent w zespole Pogoni II Szczecin i szef scoutingu młodzieżowego w Pogoni Szczecin, który poprowadził wykład i zajęcia praktyczne na temat " Przejścia z atakowania do bronienia na przykładzie Pogoni Szczecin".

Udział w konferencji szkoleniowej wzięli trenerzy MKS Olimpii Koło: Tomasz Mikusik (trener IV-ligowych seniorów), Damian Fogiel (trener Skrzatów rocznik 2012 i grup naborowych), Jacek Czaplewski (trener Trampkarza C1 rocznik 2005 i  Orlika Starszego rocznik 2008), Grzegorz Bandziorowski (trener Młodzika Młodszego rocznik 2008 oraz Żaka Starszego rocznik 2013) i Mariusz Nieznalski (trener juniora młodszego 2003-2004 i Młodzika Starszego 2007).