Fenomenalna końcówka w IV lidze MKS Olimpii Koło

Fenomenalną końcówkę sezonu odnotowała IV-ligowa MKS Olimpia Koło.

Po przegranym pojedynku w 28 kolejce 24 kwietnia z Wilkami Wilczyn aż 0:5, z funkcji trenera zrezygnował Tomasz Mikusik. Następną został Łukasz Kujawa wspólnie z Piotrem Górskim. Drużyna obudziła się z marazmu i odnotowała serię 7 wygranych spotkań pod rząd, zajmując ostatecznie 11 miejsce w tabeli.

Na pewno zdecydowanym liderem drużyny w mijającym sezonie był Krystian Sobieraj (na zdjęciu, foto lm.pl). Najskuteczniejszy strzelec kolskiej Olimpii 19-krotnie pokonywał bramkarzy rywali. To również Sobieraj nadawał tempo rozgrywania akcji, będąc prawdziwym liderem na boisku.

Pozostali strzelcy:

- Patryk Olczyk - 9 bramek

- Mikołaj Makarowicz - 5 bramek

- Jakub Dębiński - 4 bramki

- Aleks Sieradzki - 4 bramki

- Mikołaj Czajka - 3 bramki

- Robert Jędras - 2 bramki

- Dawid Zawadzki - 2 bramki

- Szymon Bartosik - 2 bramki

- Adam Kozajda - 2 bramki

- Damian Siek - 1 bramka

Kadra MKS Olimpii Koło w rundzie wiosennej sezonu 2020/2021: