IV LIGA: MKS Olimpia Koło - Nielba Wągrowiec 0:0

W sobotę 12 marca MKS Olimpia Koło (trener Łukasz Kujawa) rozegrała na Stadionie MOSiR w Kole spotkanie 21 kolejki IV ligi wielkopolskiej ARTBUD z drużyną Nielby Wągrowiec.

Już w 1 minucie spotkanie kolanie mogli objąć prowadzenie. Strzałem z pola karnego popisał się Patryk Olczyk, jednakże piłka trafiła w słupek. W 28 minucie kolanie po wykonaniu rzutu wolnego i zamieszaniu w polu karnym kolejny trafiają w słupek bramki gości.. Goście tak naprawdę w I połowie nie zagrozili bramce Bartosza Kordylewskiego.

W II połowie śmielej zaczęła radzić sobie drużyna z Wągrowca, jednak i ona nie potrafiła umieścić piłki w bramce kolan. W 82 minucie ponownie kolanie trafiają w słupek bramki Nielby.

MKS OLIMPIA Koło - OBRA Kościan 0:0 (0:0)

Skład MKS Olimpii Koło:

Bartosz Kordylewski – Dawid Zawadzki, Mikołaj Czajka, Mateusz Olejnicki, Bartosz Andrzejewski, Michał Rutkowski, Patryk Olczyk, Adam Kozajda, Damian Siek (90' Olaf Ossowski), Aleks Sieradzki (55' Adrian Górecki), Mateusz Czajka (60' Mikołaj Makarowicz)

Trener drużyny: Łukasz Kujawa

Kierownik drużyny: Dariusz Szymański