Michał Rutkowski i Łukasz Szymański zawodnikami MKS Olimpii Koło

Zarząd Klubu MKS Olimpia Koło poczynił już pierwsze wzmocnienia kadry w ramach rozgrywek IV ligi wielkopolskiej na sezon 2020/2021. "Nowymi-starymi" zawodnikami zostali bramkarz Łukasz Szymański i Michał Rutkowski, których nikomu nie trzeba przedstawiać, obydwaj są wychowankami naszego klubu.

Niespełna 23-letni Łukasz Szymański ostatnie dwa sezony spędził na wypożyczeniu w MKS Dąbie, z którym dwukrotnie awansował, Najpierw z A-klasy do klasy okręgowej, a potem z klasy okręgowej do V ligi wielkopolskiej. Wcześniej występował również w Orle Grzegorzew, Turze Turek i KP Zryw Dąbie.

Michał Rutkowski, po rocznym wypożyczeniu do Kujawianki Izbica Kujawska (IV liga kujawsko-pomorska) powraca do kolskiej Olimpii. Michał jest kolejnym wychowankiem, który przez wiele lat reprezentował barwy Olimpii Koło. Wcześniej dla przypomnienia występował również w Sokole Kleczew czy Wiśle Płock.