SENIORZY: 23 zawodników na pierwszym treningu MKS Olimpii Koło

W poniedziałek 15 czerwca IV ligowa MKS Olimpia Koło po dwóch tygodniach przerwy wznowiła treningi. W pierwszych zajęciach po okiem trenera Tomasza Mikusika trenowało aż 23 zawodników, w tym kilku nowych piłkarzy z ciekawą przeszłością piłkarską.

"Nie będziemy ukrywać, że szukamy wzmocnień. Interesuje nas przynajmniej środek tabeli, chcemy zadbać o spokojną jesień, aby nasza drużyna znów nie była czerwoną latarnią ligi, na pewno będzie mała rewolucja kadrowa" - powiedział prezes zarządu Jarosław Wojciechowski

"Frekwencja na pierwszym treningu cieszy. Żaden z zawodników na chwilę obecną nigdzie nie odchodzi. Przyglądam się obecnie również nowym zawodnikom. Na pewno będziemy z nimi rozmawiać i podejmować słuszne decyzję. Mamy teraz aż 3 tygodnie, aby dobrze się poznać i zgrać. Najbliższy mecz kontrolny zagramy 4 lipca z Polonusem Kazimierz Biskupi  i wtedy będę miał okazję przyjrzeć się zawodnikom podczas gry." - powiedział trener Tomasz Mikusik.