SENIORZY: Bezbramkowy remis z Orłem Grzegorzew

W sobotę 7 kwietnia na głównym boisku Stadionu Miejskiego w Kole drużyna seniorów MKS Olimpii Koło (trener Tomasz Mikusik) w ramach 19 kolejki Konińskiej Ligi Okręgowej rozegrała spotkanie derbowe, drużyną Orła Grzegorzew.

Spotkanie zakończyło się bezbramkowym remisem.

MKS OLIMPIA Koło - ORZEŁ Grzegorzew 0:0

Widowisko nie spełniło oczekiwań kibiców którzy liczyli ma 3 pkt dla miejscowych. Mecz nie był pięknym widowiskiem obfitującym w płynne akcje kończące się strzałem na bramkę. Za to obfitował w niezliczona ilość niedokładnych podań i niecelnych strzałów. Najbliżej zdobycia bramki byli kolanie po indywidualnej akcji Ariela Szczesiaka, który łatwo ograł swojego rywala przy linii bocznej i zagrał piłkę w pole karne czego nie wykorzystał Adam Kozajda nie trafiając czysto w piłkę. Goście dwukrotnie zagrozili Kolskiej Olimpii w pierwszej połowie, jednak najgroźniejsza sytuacje mieli w 94 min. Po niedokładnym wznowieniu piłki z autu zawodnicy Orła wyszli w sytuacji 3 na 1 jednak szybki powrót zawodników z Kolo uniemożliwił stratę 3 pkt. Mecz zakończył się wynikiem 0:0.

SKŁAD MKS Olimpii Koło:

Bartosz Korylewski - Miłosz Powietrzyński, Dawid Wiśniewski, Wiktor Małecki, Konrad Cieślak, Paweł Powietrzyński, Michał Rutkowski, Mariusz Nieznalskí, Adam Kozajda, Ariel Szczesiak, Mateusz Czajka

Zagrali ponadto: Kamil Jaroszewski, Tomasz Mikołajczyk, Maksymilian Szymczak, Piotr Rutkowski

Trener drużyny: Tomasz Mikusik

Kierownik drużyny: Andrzej Rostkowski