SENIORZY: Cenna wygrana z GKS Sompolno

W sobotę 15 kwietnia na Stadionie Miejskim w Sompolnie drużyna seniorów MKS Olimpii Koło (trener Piotr Krzyżanowski) w ramach 20 kolejki konińskiej klasy okręgowej rozegrała spotkanie z drużyną GKS Sompolno.
Podopieczni trenera Piotra Krzyżanowskiego wygrali 1:0, strzelając bramkę w I połowie autorstwa Tomasza Mikołajczyka (na zdjęciu).
Wygrana w tym spotkaniu pozwoliła powiększyć przewagę punktową właśnie nad GKS Sompolno do pięciu oczek.

GKS Sompolno - MKS OLIMPIA Koło 0:1 (0:1)

0:1 - Tomasz Mikołajczyk (41')

SKŁAD MKS Olimpii Koło:

Łukasz Szymański - Piotr Rutkowski, Mikołaj Czajka, Wiktor Małecki, Konrad Cieślak, Tomasz Mikołajczyk (89' Adrian Gołdyn), Michał Kozajda, Michał Rutkowski, Paweł Powietrzyński (60' Przemysław Pawlak), Ariel Szczesiak (80' Miłosz Powietrzyński), Mateusz Czajka

Trener drużyny: Piotr Krzyżanowski

Kierownik drużyny: Tomasz Cieślak

Spotkanie 20 kolejki konińskiej klasy okręgowej: GKS Sompolno - MKS OLIMPIA Koło (15.04.2017)