SENIORZY: Inauguracja IV ligi. Olimpia przegrywa w ostatnich minutach

W sobotę 2 marca na głównym boisku Stadionu Miejskiego w Kole IV-ligowa drużyna seniorów MKS Olimpii Koło (trener Tomasz Mikusik) rozegrała spotkanie 20 kolejki IV ligi wielkopolskiej z Pogonią Nowe Skalmierzyce.

Kolanie już w 11 minucie spotkania zdobyli prowadzenie. Po wykonaniu rzutu rożnego przez Bartosza Kowalskiego w zamieszaniu pod bramką strzał głową oddał Kacper Gatrzkie, jednak bramkarz Pogoni obronił strzał głową. Możliwość dobitki wykorzystał natomiast Jakub Jaroński i to kolanie cieszyli się ze zdobyczy bramkowej.

Goście już w 14 minucie mogli wyrównać, jednak niecelnym strzałem z 13 metrów nie popisał się zawodnik Pogoni.

W 37 minucie bramkarz Olimpii Bartosz Kordylewski obronił rzut karny.

W doliczonym czasie I połowy gości zdobyli wyrównanie. Bramkę dla Pogoni strzelił Daniel Armatys.

W drugiej połowie Olimpia oddała inicjatywę gościom, broniąc remisu. W 86 minucie spotkania Pogoń strzeliła drugą, zwycięską bramkę autorstwa Przemysława Balcerzaka.

MKS OLIMPIA Koło - POGOŃ Nowe Skalmierzyce 1:2 (1:1)

1:0 - Jakub Jaroński (11')

1:1 - Daniel Armatys (45')

1:2 - Przemysław Balcerzak (86')