SENIORZY: Kordylewski w Huraganie Pobiedziska, Zborowski w Sokole Pniewy

Kształtuje się już kadra kolskiej Olimpii, która będzie reprezentować się na boiskach konińskiej klasy okręgowej. Z klubu ubyli bramkarz Bartosz Kordylewski oraz Filip Zborowski, natomiast w ich miejsce pozyskano kilku nowych zawodników.

Bartosz Kordylewski na zasadzie wypożyczenia do końca czerwca przeszedł do Huraganu Pobiedziska (IV liga wielkopolska grupa północna). Na wypożyczenie do końca sezonu do Sokoła Pniewy (poznańska klasa okręgowa grupa zachodnia) przeszedł pomocnik Filip Zborowski. Do Orła Grzegorzew również w formie wypożyczenia półrocznego przeszedł Radosław Urbaniak. Z powodów zdrowotnych z gry w Olimpii Koło zrezygnował Marcin Zawadzki.

W rundzie wiosennej bramki Olimpii Koło strzegł będzie pozyskany z Błękitnych Mąkolno Robert Suliński, z wypożyczenia do Warty Poznań wrócił młodzieżowiec Wiktor Małecki. Z wypożyczenia wrócił również Tomasz Mikołajczyk, który w rundzie jesiennej reprezentował Spartę Barłogi (konińska klasa A). W kadrze Olimpii znaleźli się również bracia Mikołaj i Mateusz Czajka. Mikołaj na zasadzie transferu definitywnego został pozyskany z UKS SMS Włocławek (kujawsko-pomorska klasa okręgowa grupa II), natomiast Mateusz po dłuższej przerwie wznowił treningi.

Kadra MKS Olimpii Koło na rundę wiosenną sezonu 2016/2017:

Jakub Brudnicki, Konrad Cieślak, Robert Suliński, Dawid Wiśniewski, Ariel Szczesiak, Kamil Budynek, Adrian Gołdyn, Michał Rutkowski, Mariusz Nieznalski, Piotr Andrzejczak, Piotr Rutkowski, Kamil Jaroszewski, Mikołaj Czajka, Łukasz Szymański, Przemysław Pawlak, Krzysztof Cichos, Michał Kozajda, Miłosz Powietrzyński, Paweł Powietrzyński, Mateusz Czajka, Tomasz Mikołajczyk, Wiktor Małecki, Łukasz Kazimierczak,

Przybyli: Robert Suliński (Błękitni Mąkolno), Wiktor Małecki (Warta Poznań), Mikołaj Czajka (UKS SMS Włocławek), Tomasz Mikołajczyk (Sparta Barłogi), Mateusz Czajka (wznowił treningi)

Odeszli: Marcin Zawadzki - zrezygnował z treningów, Filip Zborowski (Sokół Pniewy), Bartosz Kordylewski (Huragan Pobiedziska), Radosław Urbaniak (Orzeł Grzegorzew)

Trener drużyny: Piotr Krzyżanowski

Kierownik drużyny: Tomasz Cieślak