SENIORZY: MKS Olimpia Koło pozostaje w IV lidze !!!

Podopieczni trenera Tomasza Mikusika już od trzech tygodni przegotowują się do nowego sezonu 2019/2020. Wspaniała informacją dla nich było zaproszenie przez WZPN z Poznania do gry w IV lidze.

Dlaczego zaproszenie ?? Kilka drużyn wycofało się po zakończeniu sezonu 2018/2019, a według regulaminu rozgrywek takie prawo przysługiwało.

Z gry w IV lidze z początkiem lipca zrezygnował Orkan Farmutil Śmiłowo. Główny sponsor firma Farmutil wycofała się ze sponsoringu, a władze klubu podjęły decyzję o rezygnacji z gry.

Pomimo spadku z gry w IV lidze zrezygnowała również Krobianka Krobia.

25 lipca na stronie Sokoła Pniewy pojawił się komunikat o nie przystąpieniu do rozgrywek w nowym sezonie.

Zarząd Klubu MKS Olimpia Koło podjął wyzwanie i wyraził chęć oraz zgodę na dalsze występy w IV Lidze Wielkopolskiej. Podopieczni trenera Tomasza Mikusika w swoim pierwszym spotkaniu, które rozegrają 10 sierpnia podejmować będą na wyjeździe LKS Gołuchów.