SENIORZY: MKS Olimpia Koło wznowiła treningi

W poniedziałek 15 stycznia na hali MOSiR w Kole treningi wznowili seniorzy drużyny MKS Olimpii Koło.

Pierwsze zajęcia po przerwie zimowej poprowadził nowy trener Tomasz Mikusik, który zastąpił Piotra Krzyżanowskiego.

Zajęcia miały charakter zapoznawczy. Zawodnikom została przedstawiona prezentacja multimedialna, przestawiono również postanowienia oraz cele jakie drużyna ma do zrealizowania. W dalszej części został przeprowadzony rozruch ogólnorozwojowy oraz odbyła się forma małych gier.

Tomasz Mikusik pracował już wcześniej z drużyną seniorów przez ponad 4 lata. Funkcję trenera sprawował od 1 lipca 2011 do końca listopada 2015 roku z krótką przerwą między 21 września – 9 październik 2013 gdzie trenerem został Tomasz Kowalski.

Jest to powrót znanego w regionie trenera do Olimpii. W rundzie jesiennej był trenerem Warty Eremity Dobrów (konińska klasa okręgowa)

Zarząd Klubu MKS Olimpii Koło życzy samych sukcesów sportowych i osiągnięcia sukcesu w postaci awansu do IV ligi wielkopolskiej.