SENIORZY: Olimpia Koło - LKS Gołuchów 2:4

W sobotę 16 marca na głównym boisku Stadionu Miejskiego w Kole IV-ligowa drużyna seniorów MKS Olimpii Koło (trener Tomasz Mikusik) rozegrała spotkanie 22 kolejki IV ligi wielkopolskiej z LKS Gołuchów.

Kolanie niestety już do 20 minuty przegrywali 0:2 i też takim wynikiem zakończyła się I połowa.

W 52 minucie spotkania goście podwyższyli wynik na 3:0. Dużo więcej emocji było w końcówce spotkania, gdzie padły aż trzy bramki. Najpierw w 68 minucie bramkę dla Olimpii na 1:3 strzelił 18-letni Wiktor Małecki (na zdjęciu). W doliczonym czasie goście zdobyli czwartą bramkę. W ostatnich sekundach meczu druga bramkę dla Olimpii strzelił Adam Kozajda.

Kolanie przegrali ostatecznie 2:4.

MKS OLIMPIA Koło - LKS Gołuchów 2:4 (0:2)

0:1 - Paweł Stempień (14')

0:2 - Krystian Benuszak (19')

0:3 - Paweł Stempień (52')

1:3 - Wiktor Małecki (62')

1:4 - Krzysztof Czabański (90'+2)

2:4 - Adam Kozajda (90'+3)