SENIORZY: Olimpia Koło wznawia rozgrywki ligowe

W niedzielę 12 marca drużyna seniorów MKS Olimpii Koło prowadzona przez trenera Piotra Krzyżanowskiego wznowi rozgrywki ligowe konińskiej klasy okręgowej.
Na pierwszą kolejkę wiosenną przypadnie rozegranie zaległego spotkania z 10 kolejki ze Spartą Sklejka Orzechowo.

Konińska Klasa Okręgowa

10 kolejka - zaległe spotkania

12.03.2017 godz. 15.00

SPARTA SKLEJKA Orzechowo - MKS OLIMPIA Koło

Stadion w Orzechowie

Podopieczni trenera Piotra Krzyżanowskiego w ramach przygotowań do rundy wiosennej rozegrali 6 spotkań kontrolnych, wygrywając jedno z nich, jedno remisując, a cztery przegrywając.

Bramki dla Olimpii zdobyli:

Paweł Powietrzyński x3, Mariusz Nieznalski x2, Mateusz Czajka, Przemysław Pawlak,

Kadra MKS Olimpii Koło na rundę wiosenną sezonu 2016/2017:

Jakub Brudnicki, Konrad Cieślak, Robert Suliński, Dawid Wiśniewski, Ariel Szczesiak, Kamil Budynek, Adrian Gołdyn, Michał Rutkowski, Mariusz Nieznalski, Piotr Andrzejczak, Piotr Rutkowski, Kamil Jaroszewski, Mikołaj Czajka, Łukasz Szymański, Przemysław Pawlak, Krzysztof Cichos, Michał Kozajda, Miłosz Powietrzyński, Paweł Powietrzyński, Mateusz Czajka, Tomasz Mikołajczyk, Wiktor Małecki, Łukasz Kazimierczak,

Przybyli: Robert Suliński (Błękitni Mąkolno), Wiktor Małecki (Warta Poznań), Mikołaj Czajka (UKS SMS Włocławek), Tomasz Mikołajczyk (Sparta Barłogi), Mateusz Czajka (wznowił treningi)

Odeszli: Marcin Zawadzki - zrezygnował z treningów, Filip Zborowski (Sokół Pniewy - wypożyczenie), Bartosz Kordylewski (Huragan Pobiedziska)

Trener drużyny: Piotr Krzyżanowski