SENIORZY: Olimpia lepsza od Mistrza z Turku

W sobotę 27 maja na głównym boisku Stadionu Miejskiego w Kole drużyna seniorów MKS Olimpii Koło (trener Piotr Krzyżanowski) w ramach 27 kolejki konińskiej klasy okręgowej rozegrała spotkanie z drużyną Tura 1921 Turek.
Już w poprzedniej kolejce piłkarze Turu zapewnili sobie awans do IV ligi wielkopolskiej. Smaczku dodawał  fakt, że na boisku spotkają się dwie najlepsze drużyny obecnego sezonu. Lepszą drużyną okazała się kolska Olimpia, która pokonała lidera rozgrywek aż 5:1.
Podopieczni trenera Piotra Krzyżanowskiego zremisowali 2:2. Kolanie stracili dwie bramki w ostatnich minutach spotkania.

MKS OLIMPIA Koło - TUR 1921 Turek 5:1 (3:0)

1:0 - Dawid Wiśniewski (9')

2:0 - Mateusz Czajka (17')

3:0- Paweł Powietrzyński (37')