SENIORZY: Olimpia po pierwszym sparingu z GKS Sompolno

W sobotę 26 stycznia na boisku ze sztuczną nawierzchnią w Uniejowie IV-ligowa drużyna seniorów MKS Olimpii Koło (trener Tomasz Mikusik) rozegrała pierwsze spotkanie kontrolne w ramach przygotowań do rundy wiosennej. Rywalem kolan było GKS Sompolno (liga międzyokręgowa).

Trener Tomasz Mikusik w tym spotkaniu dał szanse zagrać większej ilości młodzieżowcom, zawodnikom powracającym z wypożyczenia oraz kilku juniorom młodszym z rocznika 2002/2003. Z różnych powodów w tym dniu nieobecnych było kilku innych zawodników takich jak Bartosz Fret, Szymon Bartosik, Michał Rutkowski, Klaudiusz Szurgot, Sebastian Kazimierski, Norbert Groblewski, Maciej Graliński.

Do przerwy kolanie prowadzili 3:2. W II połowie z powodu zmian i chęci sprawdzenia zawodników na innych pozycjach przyczyniły się że GKS Sompolno śmielej zaatakowało, co zaowocowało kolejnymi bramkami dla rywali. Kolanie ostatecznie przegrali z GKS Sompolno 3:5.

GKS Sompolno - MKS OLIMPIA Koło 5:3 (2:3)

1:0 - bramka dla GKS Sompolno

1:1 - zawodnik testowany

1:2 - bramka dla GKS Sompolno