SENIORZY: Podział punktów z Sokołem Pniewy

W sobotę 13 kwietnia na głównym boisku Stadionu Miejskiego w Kole IV-ligowa drużyna seniorów MKS Olimpii Koło (trener Tomasz Mikusik) rozegrała spotkanie 26 kolejki IV ligi wielkopolskiej z Sokołem Pniewy.

Po mało emocjonującej I połowie, zdecydowanie więcej działo się w II połowie. Najpierw w 65 minucie rzut karny wykorzystał zawodnik Sokoła Pniewy Marcin Chorzępa.

Goście tylko przez 4 minuty cieszyli się z prowadzenia, ponieważ po chwili sędzia spotkania podyktował ponownie rzut karny, tym razem dla Olimpii Koło, Skutecznym egzekutorem okazał się Kamil Jaroszewski (na zdjęciu - foto: lm.pl).

Spotkanie zakończyło się remisem 1:1.

MKS OLIMPIA Koło - SOKÓŁ Pniewy 1:1 (0:0)

0:1 - Marcin Chorzępa (75' - rzut karny)

1:1 - Kamil Jaroszewski (79' - rzut karny)

żółte kartki: Mikołaj Czajka