SENIORZY: Przegrana 1:3 z Tarnovią Tarnowo Podgórne

W sobotę 9 listopada na głównym boisku Stadionu Miejskiego w Tarnowie Podgórnym drużyna seniorów MKS Olimpia Koło (trener Tomasz Mikusik) rozegrała mecz 16 kolejki IV Ligi Wielkopolskiej z Tarnovią Tarnowo Podgórne.

Po przerwy gospodarze spotkania prowadzili jedynie 1:0 bramce zdobytej w 23 minucie. Jak na współlidera IV ligi, wynik spotkania i postawa mogła zaskakiwać. Na początku II połowy Tarnovia zdobyła kolejne dwie bramki i po 60 minutach prowadziła już zasłużenie 3:0.

Honorowe trafienie w 88 minucie spotkania z rzutu karnego zaliczył Kacper Cieślak.

TARNOVIA Tarnowo Podgórne - MKS OLIMPIA Koło 3:1 (1:0)

1:0 - Błażej Telichowski (23')

2:0 - Maurycy Niemczyk (54')

3:0 - Błażej Telichowski (60')

3:1 - Kacper Cieślak (88' - rzut karny)