SENIORZY: Przegrana z Kotwicą Kórnik

W sobotę 21 września na głównym boisku Stadionu Miejskiego w Kole drużyna seniorów MKS Olimpia Koło (trener Tomasz Mikusik) rozegrała mecz 9 kolejki IV Ligi Wielkopolskiej z Kotwicą Kórnik.

Kluczowe momenty tego spotkania miały miejsce miedzy 18 a 25  minutą spotkania. Już w 18 minucie goście strzelili bramkę. Po trzech minutach podwyższyli wynik na 2:0, a następnie po czterech minutach było już 3:0 dla gości.

Kolanie przegrali kolejne spotkanie. Po 9 kolejkach zajmują ostatnią pozycję w IV lidze

MKS OLIMPIA Koło - KOTWICA Kórnik 0:3 (0:3)

0:1 - Krzysztof Stępiński (18')

0:2 - Mieszko Pytlak (21')

0:3 - Oskar Baraniak (25')