SENIORZY: Przegrana z Obrą Kościan

W niedzielę 23 czerwca na głównym Stadionie w Tarnowie Podgórnym IV-ligowa drużyna seniorów MKS Olimpii Koło (trener Tomasz Mikusik) rozegrała spotkanie 38 kolejki IV ligi wielkopolskiej z Obrą Kościan.

Pod koniec I połowy bramkę dla Obry w 40 minucie strzelił Mateusz Adamski. Drugą bramkę goście strzelili w 69 minucie autorstwa Szymona Słomy.

Kolanie odpowiedzieli honorową bramką w 89 minucie 17-letniego Dawida Zawadzkiego (na zdjęciu).

MKS OLIMPIA Koło - OBRA Kościan 1:2 (0:1)

0:1 - Mateusz Adamski (40')

0:2 - Szymon Słoma (69')

1:2 - Dawid Zawadzki (89')