SENIORZY: Przegrana z Orkanem Śmiłowo

W sobotę 6 października na boisku w Śmiłowie IV-ligowa drużyna seniorów MKS Olimpii Koło (trener Tomasz Mikusik) rozegrała spotkanie 13 kolejki IV ligi wielkopolskiej z Orkanem Śmiłowo.

Do przerwy kolanie przegrywali 0:1, tracąc bramkę w 40 minucie spotkania. W II połowie to już koncert życzeń gospodarzy, którzy strzelili jeszcze cztery bramki. Honorowe trafienie dla kolan w końcówce spotkania zaliczył grający trener Tomasz Mikusik

ORKAN Śmiłowo - MKS OLIMPIA Koło 5:1  (1:0)

1:0 - Jakub Zieliński (40')

2:0 - Michal Fertikowski (48')

3:0 - Damian Buczek (60')

4:0 - Mateusz Tatera (65')

5:0 - Damian Buczek (76')

5:1 - Tomasz Mikusik (90')