SENIORZY: Remis z liderem

W sobotę 9 marca na głównym boisku Stadionu Miejskiego w Kole IV-ligowa drużyna seniorów MKS Olimpii Koło (trener Tomasz Mikusik) rozegrała spotkanie 21 kolejki IV ligi wielkopolskiej z liderem tabeli Lubuszaninem Trzcianka.

Kolanie już w 3 minucie wyszli na prowadzenie. Podyktowany przez sędziego spotkania rzut karny skutecznie egzekwował Bartosz Kowalski (na zdjęciu).

Dalszy przebieg spotkania przypominał poprzedni pojedynek z Pogonią Nowe Skalmierzyce.

Goście doprowadzili do remisu w końcówce I połowie, po bramce Pawła Iwanickiego w 43 minucie.

II połowa do już dominacja Lubuszanina na boisku, jednakże Olimpia wyniosła z poprzedniej kolejki wnioski. Skutecznie broniła się do końcowego gwizdka. W doliczonym czasie gry Lubuszanin co prawda strzelił bramkę, jednak sędzia spotkania Pan Mariusz Sikorski bramki nie uznał odgwizdując pozycję spaloną.

MKS OLIMPIA Koło - LUBUSZANIN Trzcianka 1:1 (1:1)

1:0 - Bartosz Kowalski (3' - rzut karny)

1:1 - Paweł Iwanicki (43')

SKŁAD MKS Olimpii Koło:

Mariusz Sobczak - Konrad Cieślak, Mikołaj Czajka, Kacper Gatrzkie, Patryk Olczyk (70' Patryk Szymaniak), Maciej Rojewski, Dawid Nowak, Bartosz Kowalski (85' Wiktor Małecki), Kamil Jaroszewski, Michał Rutkowski, Szymon Bartosik (90' Maciej Graliński), Maciej Rojewski

Trener drużyny: Tomasz Mikusik

Kierownik drużyny: Andrzej Rostkowski