SENIORZY: Skromne przełamanie z GKS Dopiewo

W sobotę 8 maja MKS Olimpii Koło (trener Łukasz Kujawa) rozegrała na wyjeździe spotkanie 7 kolejki IV ligi wielkopolskiej PROEKO (grupa spadkowa) z drużyną GKS Dopiewo.

I połowa zdecydowanie toczyła się pod dyktando kolan. Gospodarze mądrze się bronili, jednakże w I połowie żadne bramki nie wpadły.

W II połowie bramka padła dopiero w 75 minucie autorstwa Krystiana Sobieraja.

Debiut trenerski Łukasza Kujawa można zaliczyć za udany. Jednakże martwi skuteczność. Miejmy nadzieje, że 15 maja na Stadionie Miejskim w Kole Olimpia Koło podejmując Polonię Kępno przeciwstawi się skutecznie.

GKS Dopiewo - MKS OLIMPIA Koło 0:1 (0:0)
0:1 - Krystian Sobieraj (75')

Skład MKS Olimpii Koło:

Bartosz Kordylewski - Mikołaj Czajka, Dawid Zawadzki (57' Konrad Lewandowski), Michał Rutkowski, Mikołaj Makarowicz (46' Adam Kozajda), Patryk Olczyk, Aleks Sieradzki, Robert Jędras, Jakub Dębowski, Krystian Sobieraj (88' Kamil Krysiak), Konrad Mechowski

Trener drużyny: Łukasz Kujawa

Kierownik drużyny: Dariusz Szymański, Marcin Kazimierski