SENIORZY: SZCZĘŚLIWA WYGRANA Z PŁOMIENIEM NEKLA

W sobotę 22 października na Stadionie Miejskim w Kole drużyna seniorów MKS Olimpii Koło(trener Piotr Krzyżanowski) w ramach 11 kolejki Konińskiej Klasy Okręgowej rozegrała spotkanie ligowe z ostatnią drużyną tabeli Płomieniem Nekla.
 Kolanie do przerwy ku zaskoczeniu kibiców remisowali bezbramkowo z outsiderem rozgrywek.
 Początek II połowy i stracona bramka z rzutu karnego dopiero obudziła kolską Olimpię. Strzelone bramki w II połowie w 71 i 76 minucie pozwoliły podopiecznym trenera Piotra Krzyżanowskiego dopisać 3 punkty. Zwycięską bramkę, po indywidualnej akcji i strzałem lewą nogą zdobył Mariusz Nieznalski(na zdjęciu).

MKS OLIMPIA Koło - PŁOMIEŃ Nekla 2:1 (0:1)

0:1 - Norbert Szklarz (50' - rzut karny)
1:1 - Jakub Brudnicki (71')
2:1 - Mariusz Nieznalski (76')